ZABAWA W FARMĘ - wynajem całego domu na  Wielkanoc 2023 - to będą Święta inne niż wszystkie


Podobnie jak w zeszłym roku ten jeden raz zapraszamy Was do prawdziwej zabawy w farmę, sami gotujecie i gospodarzycie w domu i sami karmicie zwierzaki. Zostawimy do Waszej dyspozycji cały dom a Wy możecie zabawić się w gospodarzy. Serdecznie zapraszamy :)
Serdecznie zapraszamy Gości Glapek na Wielkanoc, oddamy do Waszej dyspozycji, pokoje na górze, salon i kuchnię  a co najważniejsze oddamy zwierzątka i zabawki dla Malców. W ogrodzie uszykujemy dla Państwa miejsce na ognisko i patyki do kiełbasek i drewno oczywiście, ile tylko potrzebujecie. Zostawimy też leżaczki i hamaki z nadzieją, że jak najwięcej skorzystacie Państwo z ogrodu.

Oddamy do Waszej dyspozycji:

- 4 lub 5 pokoi w naszym domu, każdy z łazienką
( do zakwaterowania ok 10 dorosłych i 5 do 13 dzieciaków. )
- dostęp do kuchni z wyposażeniem i jadalni
- możliwość głaskania i karmienia naszych zwierzaków, królików, kozy i owieczek
- możliwość korzystania z zabawek w pokojach i w salonie oraz w ogrodzie.


Cena: 3500 Wielkanoc ( 3 noclegi) lub 4600 Wielkanoc - 4 noclegi
 
TRZY NOCLEGI OD PIĄTKU DO PONIEDZIAŁKU
 
3500 ZŁOTYCH ZA DOM LUB 
 
4 NOCLEGI 4600 
 
NIEDZIELA WIELKANOCNA TO 9 KWIETNIA
 
 
 
 
 
Dinozaur Fossilly T-Rex 28cm, Jellycat
 
 
MAJÓWKA Z DINOZAUREM 2023
 
28 kwietnia piątek do środy 3 maja - serdecznie zapraszamy, 6 dni, 5 noclegów
 
Kochane Dzieci, Drodzy Dorośli,

na pewno wiecie, że dinozaury są wielką i fascynującą historią, ale na pewno nie wiecie, że kiedyś już w Glapkach wykluł się mały dinozaur i to nie jeden :) Kiedy kilka dni temu rozmawiałam z naszym dyżurnym krasnoludkiem, Madżim wspominał coś o jajach zakopanych w pobliżu i że magiczny świat krasnoludków i wróżek czeka w tym roku na ponowne wyklucie dinozaurów.

Niestety wspomniał też o tym, że nie bardzo wiadomo gdzie owe jaja mają się znajdować. Na pewno pochodzą sprzed wielu lat, jest nawet pewne, że kiedy ich mama mieszkała w tutejszych lasach nie było tu nawet morza, dlatego będziemy musieli przeprowadzić detektywistyczne śledztwo żeby je znaleźć. 

 

Jeśli jesteście chętni żeby nam pomóc zapraszamy Was już w piątek 29 kwietnia na naszą majówkę.  Proponujemy Wam 5 noclegów w budzącej się wiosence, w ogrzewanym ciągle domu, z wewnętrznymi schodami, którymi bez problemu możecie poruszać się między piętrem z pokojami a salonikami w których jemy posiłki i bawimy się z innymi dziećmi i co najważniejsze pijemy kawę i herbatę :) 

  

Planujemy prawdziwe wiosenne szaleństwo. Jak każdego roku zapewnimy Wam kameralną atmosferę pięciu rodzin w naszym domu i odkrycia od rana do wieczora. Każda Majówka to w Glapkach Poszukiwanie Wiosny i Wielka Przygoda z Dinozaurami. Idziemy jej szukać naprawdę. Jednego dnia w całym składzie wyruszymy na podbój okolicznych lasów. Niby tylko wycieczka ale wiemy z dobrych źródeł, że ludzik Madżi po drodze zostawił Wam skrzyneczki pełne niespodzianek i prawdziwy piknik na kocyku, zostawi też trochę wskazówek w sprawie poszukiwanych jaj dinozaurów  Pani Wiosna jak zwykle poprosi nas  o pomoc, będziemy sadzić roślinki, znajdować zielone maluszki, rozpoznawać sosenki o młodych pędach i podlewać roślinki w ogrodzie.  Jak każdego roku zajmiemy się też naszymi zwierzakami, będziemy głaskać króliki i kurki, będziemy ganiać za psem i oczywiście całkiem poważnie wychodzić z nim na spacer, będziemy karmić świnki i paść owieczki. W ramach poszukiwań dinozaurów dowiemy się czegoś o historii tego regionu i odwiedzimy muzeum bursztynu a potem to już chyba musimy znaleźć jaja :) podczas   Rodzinnej wycieczki z atrakcjami. 

 

W Glapkach znajdziecie też dużo miejsca na spokojne zabawy i zwykłe " posiedzenie" przy kawie, przygotujemy już ogród do zabawy na zewnątrz i kąciki zabaw do zabawy wewnątrz. Jeśli zostaną już zniesione obostrzenia Covidowe jak w poprzednich latach zaproponujemy Wam wspólną jadalnię z wielkim stołem dla 5 rodzin, jeśli nadal będziemy w sytuacji niepewności każda rodzina dostanie wyozonowany pokój ( ozonujemy też przestrzeń wspólną), swój stoliczek w jadalni a zabawki zamienimy z pluszaków na plastiki tak żeby były łatwe w utrzymaniu  czystości:)

 

CENNIK NA MAJÓWKĘ ( DODATKOWE ATRAKCJE SĄ JUŻ UJĘTE W CENIE) : 

mam mniej niż 3 lata nie płacę nic, korzystam ze wszystkiego

mam 3 do 6 lat płacę 138 złotych za dobę z jedzonkiem i warsztatami

mam 7 do 12 lat płacę 177 złotych za dobę z jedzonkiem i warsztatami

mam więcej niż 12 lat płacę  267 złotych za dobę z wyżywieniem

W programie: wycieczka do lasu z zagadkami, wycieczka do muzeum bursztynu, zależnie od pogody wycieczka na spotkanie z dużymi zwierzętami lub wyprawa na ciepły kryty basen 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Glapki to miejsce, w którym dzieci są zawsze mile widziane czy właśnie uczą się jeść i wysmarują wszystko dookoła, czy może nieodparta chęć rysowania w wieku lat 4 pchnęła je w kierunku białej ściany ;) 

 

czytaj więcej...


RODZINNY WYJAZD NA WIELKANOC

I

WESOŁA MAJÓWKA Z DINOZAUREM

 

czytaj więcej ....

 

 
 
 


Zapraszamy do naszego 100 letniego domu, do znanych Wam pokoi i naszej nowości Mieszkanka na parterze. 
 

 

czytaj więcej ...

 

Niniejsza strona wykorzystuje tzw.pliki cookies w celu dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych.Kliknij aby dowiedziec sie wiecej na temat naszej polityki prywatnosci.

  Akceptuje pliki dla tej strony
EU Cookie Directive Module Information