Atrakcji u nas nie zabraknie. Wiemy jak ważna jest zabawa i traktujemy ją poważnie. Zaplanowaliśmy dla Was kreatywną przestrzeń i ciekawy, rodzinny program zajęć. Od rana do wieczora jest u nas mnóstwo ważnych rzeczy do zrobienia: a to szaleństwo na drzewach a to zabawa w wielkiej piaskownicy a to karmienie królików lub akurat trzeba wyjść z kozą lub właśnie  dokończyć rwącą rzekę z rur bo coś nie zadziałało.

PLAC ZABAW: to nasze oczko w głowie, duży komfortowy domek, statek piracki z opon, wielka trampolina i mały basenik oraz  strefa malucha dla dzieci 0-3 lat to tylko jego część. Wiemy, że dzieci potrzebują miejsca do tworzenia własnej przestrzeni. Wielka tablica, piach, tkaniny, poduchy i karton przydają się zawsze do wyczarowania dodatkowej powierzchni. Jest też zabawkowy ogródek , lina do wspinaczki, miejsce do gier dla Starszaków, prawdziwy  telefon taki z tarczą, kółko i krzyżyk, czy tor wyścigowy dla samochodzików. 


WARSZTATY DLA DZIECI: codziennie od 18:00 do 19:00, kiedy rodzice są już zmęczeni ciężkim dniem, organizujemy dla wszystkich dzieci zabawy i warsztaty. Przez tą godzinę możecie również w nich uczestniczyć lub ze spokojem oddać nam wszystkie dzieci od lat 3 do 18 pod opiekę. Dzieci będą miały okazję zabawić się w szalonego kucharza w Kuchcikowie, wziąć udział w grze terenowej, poszaleć w zabawie w szukano lub wziąć udział w pomnażaniu rodziny krasnali.  Do zabawy zapraszamy też młodsze dzieci pod czujnym okiem rodziców. We wrześniu, maju i  czerwcu proponujemy cykle zabaw dla Maluchów do 6 roku życia, w roku 2024 w terminie od 21 do 28 lipca młodszą Młodzież ;) 8 do 15 lat,  a w pozostałych terminach  sierpnia wszystkie dzieci. Zajrzyjcie do okienka DLA MALUCHA  żeby poznać szczegóły programu.     

 

ZWIERZĘTA: cały dzień dzieci mogą głaskać króliki i podsuwać kozie trawę, karmić owce, głaskać kotki a nawet

rozmawiać ze świnkami i oczywiście bawić się z naszym pupilkiem, psem Borysem. Rano i przed podwieczorkiem uczestniczą w gospodarskim obchodzie. Od 8:00 do 8:30 i wieczorem karmimy zwierzaki. : Psa, kotki Kiźka, Milkę i Lajlę , króliczki Batmana, Szarusię i Śnieżynkę,  kózkę  Jagodę i dwie siostrzane świnki Kropkę i Łatkę oraz owieczkę  Jowisię i Gosię Trzy lata temu dołączyły już do nas świnkowe maluszki i teraz wszystkie są bardzo duże nawet  Wisienka i Kruszynka.  Sypiemy ziarno i wodę, głaszczemy i wyprowadzamy na pastwisko. Po takim obchodzie śniadanko zawsze pysznie smakuje. Jest to czas kiedy dzieci w wieku od lat 3 do 18

możecie spokojnie zostawić pod naszą opieką a sami jeszcze dospać lub odpocząć po  trudach dnia.

 

GRY I ZABAWY: w naszym domu dzieci nie mają czasu na multimedia dlatego nie mamy telewizji tylko pen drivy z bajkami i filmami dla bardzo zmęczonych wieczorem. Jest też wi – fi ale rzadko się przydaje. Przydają się za to gry. Mamy  zestaw gier na każdą pogodę, w które chętnie grają i dzieci i rodzice. Znajdziecie tu: gry planszowe, paletki, talerze,  piłki do gry, siatkę do siatkówki  i wiele innych. A dla zmęczonych aktywnością fizyczną mamy mnóstwo książek, układanki i gry planszowe. Widok rodziców grających w paletkę  lub  dzieci skupionych wokół czytającego porywającą książkę, nie należy do rzadkości. Tu nie ma miejsca na nudę.

 

SALON I POKÓJ Z ZABAWKAMI Zaraz z przydomowej plaży wejdziecie do salonu, to serce naszego domu. Tu cztery razy dziennie spotykamy się przy dużych wspólnych stołach.   Kiedy rodzice jeszcze jedzą posiłek dzieci mogą się bawić w zabawowych kącikach. Mamy mnóstwo zabawek.Tu znajdziecie klasyczne wersje zabaw, kosze z lalkami i klockami, samochodziki, misie, gry i puzzle do wyboru do koloru. W deszczowe dni lata po prostu spędzacie czas w wielkim ogrodowym namiocie lub w salonie i pokoju zabaw, możecie tam leniuchować na kanapie lub bawić się do woli. Namiot to miejsce dla Waszych pomysłów tu zawsze są farby, kartony, materiały i inne niespodzianki, które pozwolą się rozwinąć wyobraźni. A kiedy ma się 3 lata można tam po prostu zrobić małą grandę :)


PLAŻA:

Bez dwóch zdań to nasza największa i najukochańsza atrakcja. Tylko 3000 metrów stąd znajdziecie  plażę, do wyboru do koloru piaszczystą i kamienistą, raj dla małych budowniczych. Kawałek dalej 5000 metrów, szeroką jak z filmu plażę w Rusinowie, dalej Kopań gdzie z jednej strony widać  jezioro a z drugiej morze i oczywiście plaże w kurortach Jarosławcu i Darłówku tylko 10 kilometrów od Barzowic.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak już będziecie w Wielkim Świecie możecie odwiedzić ATRAKCJE KOMERCYJNE W OKOLICY:

·         Park Wodny Jana w Darłówku- morska woda,

·         Wodny Tramwaj z Darłowa do Darłówka

·         Wycieczki statkiem po morzu

·         Plaża nad jeziorem Wicko

·         Mini zoo w Wiciu

·         Park Wodny w Jarosławcu

·         Muzeum Bursztynu w Jarosławcu

·         Skansen w Swałowie

·         Muzeum Rybackie w Jarosławcu

·         Zamek Książąt Pomorskich w Darłowie

·         Dolina Charloty,

·         Wystawa prac Witkacego w Słupsku

·         Bunkry w Ustce

·         Park linowy w Wiciu

·         Zwiedzanie bunkrów w Darłówku

·         Leonardia w Krupach- gry logiczne  i ….wiele innych jak to w nadmorskim kurorcie

 
 

Niniejsza strona wykorzystuje tzw.pliki cookies w celu dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych.Kliknij aby dowiedziec sie wiecej na temat naszej polityki prywatnosci.

  Akceptuje pliki dla tej strony
EU Cookie Directive Module Information