Wolne pokoje:

Serdecznie zapraszamy do wyolnych pokoi w terminie dla Maluszka - wolny termin 27 sierpnia do 2 października

tel.: 660932344
 
 
Jeśli marzy Wam się spokojny Weekend, ze spacerami nad morzem, miejscem dla dzieci do zabawy, ogrodem i osobnymi pokojami dla całej rodziny Glapki zapraszają do naszego domu. Możecie urządzić  dłuższy weekend lub od poniedziałku do piątku -tak jak chcecie i z kim chcecie. Na kilka dni Glapki będą Wasze . 
 
ZABAWA W FARMĘ - wynajem całego domu na Weekend 
Terminy między 2. X.22 a 15.05.23 - do wyboru po wcześniejszym uzgodnieniu
 
Podobnie jak w zeszłym roku ten jeden raz zapraszamy Was do prawdziwej zabawy w farmę, sami gotujecie i gospodarzycie w domu i sami karmicie zwierzaki. Zostawimy do Waszej dyspozycji cały dom a Wy możecie zabawić się w gospodarzy. Serdecznie zapraszamy :) 
Serdecznie zapraszamy Gości Glapek na Wielkanoc, oddamy do Waszej dyspozycji, pokoje na górze, salon i kuchnię na Wielkanoc a co najważniejsze oddamy zwierzątka i zabawki dla Malców. W ogrodzie uszykujemy dla Państwa miejsce na ognisko i patyki do kiełbasek i drewno oczywiście ile tylko potrzebujecie. Zostawimy też leżaczki i hamaki z nadzieją, że jak najwięcej skorzystacie Państwo z ogrodu. 
 
Oddamy do Waszej dyspozycji: 
 
 - 5 pokoi w naszym domu, każdy z łazienką 
( do zakwaterowania ok 10  dorosłych i 5 do 13 dzieciaków. )
 - dostęp do kuchni z wyposażeniem i jadalni
- możliwość głaskania i karmienia naszych zwierzaków, królików, kozy i owieczek
🐖🐈🐤🐕🐐🐇🐑
- możliwość korzystania z zabawek w pokojach i w salonie oraz w ogrodzie.
Cena : 2200 złotych 
 

Niniejsza strona wykorzystuje tzw.pliki cookies w celu dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych.Kliknij aby dowiedziec sie wiecej na temat naszej polityki prywatnosci.

  Akceptuje pliki dla tej strony
EU Cookie Directive Module Information