ZAPRASZAMY  Maluszki w terminach wrześniowych, są jeszcze dla Was wolne pokoje od 1 do 22 września. 

 

 

 

Kiedy skończy się 6 lat zaczyna się być całkiem dużym człowiekiem takim, który sam ma już tysiąc pomysłów na minutę, a im lat przybywa tym przybywa pomysłów. Glapki wiedzą o tym i nie pozwolą pomysłom na zabawę utonąć w ekranie tabletu. Tu tablet nie będzie Wam potrzebny.  W Glapkach jest mnóstwo miejsca do świetnej zabawy, i materiałów do wcielenia pomysłów w życie. Można zrobić prawdziwe budowle z 20 ton piasku i doprowadzić wodę rurami do swojego pałacu, można zbudować bazy i połączyć je prymitywnym telefonem, można stworzyć dom z niezwykłych klocków, zbudować szałas z płacht, ozdabiać świat tysiącem cekinów, naszywać ozdoby na kotary, zamieniać kamienie w gry planszowe i robić niepowtarzalne ubrania przy pomocy specjalnych pisaków. Tu nie ma miejsca na nudę :)

                 Gdy wymyśliłam Glapki mojej młodszej córki Niny nie było jeszcze na świecie a Łucia miała 2 latka, czyli w języku matek bardzo dawno temu. Potem pomysł rósł i wreszcie pięć lat temu doczekał się realizacji a Mała Ninka 2,5 letnia i 6 Letnia Łucja doczekały się wymarzonego miejsca do zabaw, domu w którym jest pełno zabawek, pomysłów i miejsca dla wyobraźni. Zaraz wprowadzili się też nowi mieszkańcy – zwierzątka, malutkie i kochane,  do opieki i zabawy. Przez te pięć lat wymyśliliśmy i opracowaliśmy naprawdę fajny program dla Maluchów, mają u nas swobodę, bezpieczeństwo i radość. Nadal dedykujemy im Glapki, mają nawet dwa miesiące tylko dla siebie ( czerwiec i wrzesień). Jednak nasze córki rosną a Glapki chcą rosnąć razem z nimi. Łucja ma teraz 11 a Nina 8 lat i to już poważne dziewczynki ;),  dlatego już trzeci raz w lecie 2019 proponujemy Wam czas tylko dla dzieci starszych od 30 czerwca do 14 lipca . Starszych to znaczy w wieku od 6 do 12 lat. Jeśli Wasze Starszaki mieszczą się w tym przedziale zapraszamy. Jeśli macie dzieci w innym wieku, lub po prostu pasuje Wam inny termin, nic straconego macie do wyboru wszystkie tygodnie letnie od 14 lipca do 31 sierpnia, wtedy rządzi ekipa mieszana :) od 0 do 12 lat. Owoce tej zabawy wykorzystamy potem przez całe lato, od lipca Glapki będą w sposób naturalny i niezobowiązujący miały azyl dla dzieci starszych i  placyk dla maluszków  oraz  mnóstwo wspólnego dobrego klimatu w ogrodzie.


Termin: od 30 czerwca do 14 lipca 2019 roku, całość lub wybrane dni

Wiek uczestników zajęć: od 6 do 12 lat. Jeśli macie jedno malutkie dziecko  a drugie w wieku  6 do 12, wszystkie Wasze dzieci są w wieku 6 do 12 lub macie jedno dziecko w wieku 6 do 12 a resztę już dorosłą np. 14 lat ;) i więcej ten czas jest dla Was. Jeden z pokoi, najmniejszy, czeka też na Mamę z dzieckiem, lub dziećmi, bez osoby towarzyszącej 
 

WARSZTATY:  w tym roku codziennie między 18 a 19 powędrujemy w świat fajnych rzeczy stworzonych z niczego lub prawie niczego. Jak to się stanie? Tym razem to nie magia ale nasz spryt i wspólna praca na warsztatach, będziemy konstruować, kleić i budować i sporo już wędrować. Nasze nogi są znacznie większe i możemy wybrać się dalej. Jak z niczego, dosłownie z powietrza bierzemy energię, jak ze śmieci robimy zabawki, jak wrócimy do prostej zabawy. Wtedy dzieci zostają pod naszą opieką a rodzice mają czas dla siebie. W 2017 roku czarodziej najprawdziwszy zostawił nam informacje, które musieliśmy zdobywać by zostać jego czeladnikami, Tym razem nie potrzebna jest wiara w baśń tylko spryt i zacięcie. Wiadomości odnajdziemy podążając w podchodach, odczytując tajemnicze mapy, zdobywając informacje od wyznaczonych osób i odkopując starą skrzynię, szukając informacji w książkach. Codziennie dostawaliśmy wskazówki jak wykonać magiczną sztuczkę, lub prawie magiczną ( z wykorzystaniem praw fizyki) a na koniec zostaliśmy mianowani prawdziwymi czarodziejami. Również w tym roku program będzie podzielony na kilka modułów tak, że możecie przyjechać i wyjechać kiedy tylko chcecie. Można więc przyjechać na tydzień,dwa lub na przykład 10 dni, codziennie będzie się działo coś nowego, a niektóre pytania aż do późnego wieczoru pozostaną bez odpowiedzi tak żeby można jej szukać  we wspólnej zabawie. W tym roku nasze chasło to " Drugie życie rzeczy" . Będzie się działo. Zapraszamy

 

 

Niniejsza strona wykorzystuje tzw.pliki cookies w celu dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych.Kliknij aby dowiedziec sie wiecej na temat naszej polityki prywatnosci.

  Akceptuje pliki dla tej strony
EU Cookie Directive Module Information