Nasze pokoje są jasne i kolorowe, i atrakcyjne dla dzieci. Jeśli rano Twoje dziecko zrywa się o 6 a Ty chciałbyś jeszcze chwilkę podrzemać jednym oczkiem, nic trudnego :) W pokoju jest kącik do zabawy dostosowany do wieku dziecka, mata dla malucha, kredki i gry dla starszaka i zabaweczki dla średniaka, książki, klocki, układanki. Gniazdka są zabezpieczone specjalnymi wtyczkami a łóżko  dla rodziców usytuowane w ten sposób, że przy odrobinie prywatności masz na wszystko oko.  Glapki bardzo się starają, żeby było Wam tu wygodnie i domowo, choć nasz 100 letni dom daje dużo uroku to jednak stawia też swoje warunki  smiley

 

 

                 Do części sypialnej wchodzimy dużymi schodami od strony ogrodu, cztery z  pięciu pokoi  są na 1 piętrze, wyżej już tylko Marynarskie Poddasze :) Pokoje mają swoją łazienkę, odbiór wi- fi, telewizor.  Na korytarzu zorganizowaliśmy  niewielką, wspólną przestrzeń wypoczynkową gdzie można spotkać sąsiadów i skorzystać z lodówki, mikrofalówki oraz czajnika i czegoś fajnego do poczytania.
 

                Nasze pokoje są wygodne  w domowy sposób  i dostosowane do potrzeb  dzieci  starszych i młodszych dlatego też w  każdym pokoju jest telewizor a do niego podłączony pen drive z bajkami, z którego możecie korzystać  jeśli maluchy są do tego przyzwyczajone. Dorośli znajdą też kilka fajnych filmów i młodzież coś dla siebie. Jednak nie mamy telewizji, wspólnie tworzymy własną interaktywną wersję z naszych nagrań i Waszych nazbieranych przez rok filmowych zaległości przywiezionych z domu :) Wiemy jak łatwo dzieciom i nam samy utonąć w telewizyjnym obrazie, dlatego proponujemy Wam odpoczynek od mediów. Rozumiemy jednak, że czasem internet może być potrzebny do pracy a deszczowe dni dostarcza dodatkowej rozrywki dlatego poza naszą filmoteką możecie w pokojach korzystać z naszego wi-fi w swoich urządzeniach mobilnych. 

 

Każdy pokój jest inny, największy to Marynarski - całe poddasze, pomieści nawet 6 osób. Najmniejszy, Słoneczny - 22 metry kwadratowe jest przewidziany dla maksymalnie 3 osób, wszystkie mają skosy i urocze stare belki. Zobaczcie sami.

 

SŁONECZNY- to nasz najmniejszy pokój, jak każdy jest podzielony na dwie części, może być  trójką a nawet czwórką dla rodziny z dwojgiem łóżeczkowych dzieci, wszystko zależy od tego ile macie lat. Ale jako jedyny może być dwójką dlatego szczególnie tu zapraszamy MAMY Z DZIECKIEM LUB DZIEĆMI. Dla samodzielnej mamy zachowaliśmy terminy 7 do 13 czerwca od 5 do 12 lipca ( starszaki) od 7 do 13 września. Zapraszamy. U nas nie zabraknie Wam towarzystwa i spokoju. 

 

 

 

MAGNOLIOWY – to mniejsza czwórka, lub większa trójka .Mniejsza o dwa metry :) bo okazało się, że nasz stuletni dom nie jest symetryczny,  za to to nasz najbardziej nasłoneczniony pokój, wesoły i jasny. Znajdziecie tu  kanapę zwaną Wersalką i duże łóżko dla dwojga 180 cm . Spokojnie zmieści się czteroosobowa rodzinka, łóżeczko jak na zdjęciu  :)

 

Zdjęcie zrobione przez Karolinę Herbreder :) naszego Kochanego Gościa, któremu chciało się robić nam zdjęcia na stronę podczas swoich wakacji :) Tak po prostu Bardzo dziękujemy

 

Przy łóżku stoliczek i lampka do czytaniaCEGLANY – to czwórka, taka klasyczna :), wygodne łóżko dla dwojga i dwa duże pojedyncze łóżka dla mniejszych Gości  ale w dorosłym rozmiarze - szerokie na 80 cm) , oczywiście w każdym pokoju znajdziecie też łóżeczko i kącik zabaw.

 

Stolik i lampka do czytania przy łóżku w pokoju Ceglanym. Może bajeczka na dobranoc lub upragniona książka kiedy dzieci już zasną.

 

KREMOWY  jest lustrzanym odbiciem Ceglanego :)

 

MARYNARSKIE PODDASZE – nasza największa przestrzeń, 72 metry poddasza przewidziany nawet dla 6 osób. W tym pokoju znajdziecie 4 pojedyncze łóżka, które można złączyć w jedną całość i kanapę oraz łóżeczko. W łazience jako jedyna w naszym domu czeka na Was wanna :) 

Pokój zabaw przyda się rano i wieczorem,  no i co tu kryć w czasie deszczu. Dzieci mają tu lale, klocki, plastelinę, kuchenkę, tor wyścigowy i wiele innych ciekawych zabawek. W słoneczny dzień zabieramy parawany, paletki, leżaki i piłki z korytarza i biegniemy  z ty wszystkim na plażę :)

 

 

 

Łazienki przygotowane dla Gości w każdym wieku

Niniejsza strona wykorzystuje tzw.pliki cookies w celu dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych.Kliknij aby dowiedziec sie wiecej na temat naszej polityki prywatnosci.

  Akceptuje pliki dla tej strony
EU Cookie Directive Module Information