Agroturystyka nad morzem Glapki

    ZAPRASZAMY  Maluszki w terminach wrześniowych, są jeszcze dla Was wolne pokoje od 1 do 22 września. 

 

Serdecznie witamy w naszym małym, wakacyjnym raju. To miejsce powstało specjalnie z myślą o wspólnym wypoczynku Rodziców i Dzieci. Wspólnym, to znaczy takim podczas, którego Rodzice też wypoczywają :)

 

 

Tu nic nie musicie, za to wiele możecie. Bez względu na to czy wybierzecie leniuchowanie na hamaku, zabawę na kreatywnym placu zabaw, kontakt ze zwierzętami, plażowanie, zwiedzanie okolicy czy szumne atrakcje kurortu wszystko jest w zasięgu ręki. U nas nie ma miejsca na nudę. zawsze jest tu wiele zajęć, dla tych najmłodszych Gości i dla Starszaków.

Nasz dom jest położony w idealnym do wypoczynku miejscu. Jest tu spokojnie i cicho, wkoło wiejskie gospodarstwa i polne drogi a na piękną, bałtycką plażę dojedziecie samochodem  w 3 minutki. Kiedy po południu wrócicie zmęczeni... czeka na Was smaczny posiłek, dobra książka i wygodny leżak a dla dzieci wieczorne zajęcia, animacje i warsztaty.

Teraz,  w 2019 roku Glapki zaczynają swój piąty sezon z radością i zaangażowaniem. Zbudowaliśmy to   miejsce dla rodzin z dziećmi i dla naszych dwóch córek Łucji i Ninki żeby spełnić marzenie o wakacjach prawie  doskonałych :)  Przez 4 lata tworzyliśmy program dla Maluchów i mamy nadzieję, że jest już całkiem dobry dlatego rodziny z Maluszkami, które mogą wybrać ten termin zapraszamy szczególnie w czerwcu i wrześniu, wtedy rządzą dzieci od  0 do 6 lat (szczegóły w okienku DLA MALUCHA ). 

Jednak Glapki rosną razem z nami,  Łucja ma już 11 a Nina 8 lat dlatego w zeszłym  roku dodatkowo stworzyliśmy  propozycję dla Starszaków. Bardzo gorąco zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat w wybranym terminie, podczas pierwszej połowy lipca. To czas specjalnie dla Was: codziennie zorganizowane zajęcia, przedmioty do kreatywnej zabawy, specjalne miejsce tylko dla Was, zagadki do rozwiązania i sztuczki do opanowania oraz wiele innych, które pozwolą  zapomnieć, że istnieje tablet ;) (szczegóły w okienku DLA STARSZAKA).

Wszystkie dzieci duże i małe zapraszamy w pełni lata od 15 lipca do 31 sierpnia, fontanna zabaw i pełnia sezonu. Wakacje w Glapkach czekają.  Glapki zapraszają Was do dużych pokoi ale mają też takie, które będą wygodne dla  samodzielnej mamy z dzieckiem. Zapraszamy.

Każdego dnia staramy się o wygodnę i dobrą zabawę i mamy nadzieję, że to nam się udaje. Jednak Glapki to przedewszystkim dom i gospodarstwo, dlatego uzbrojcie się w kalosze bo kiedy pada mamy sporo błotka a dzieci biegają po łące nie trawniku i płot jest strasznie krzywy :) tak jak widzicie na zdjęciach. 

Również dlatego, że Glapki rosną obrastają wraz z wiekiem w różne idee. Jedną z nich są preferencje dla samodzielnego rodzica z dzieckiem lub dziećmi. Jeśli więc jesteście samodzielną mamą lub tatą zapraszamy Was do Glapek. Specjalnie dla takiej małej rodziny trzymamy kilka wolnych terminów w naszym małym pokoju. Możecie nas odwiedzić w Czasie dla Malucha od 8 do 16 czerwca lub od 8 do 15 września. Możecie też przyjechać w Czasie dla Starszaka od 30 czerwca do 14 lipca. Serdecznie zapraszamy.

 

 

 

 

 
 

Niniejsza strona wykorzystuje tzw.pliki cookies w celu dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych.Kliknij aby dowiedziec sie wiecej na temat naszej polityki prywatnosci.

  Akceptuje pliki dla tej strony
EU Cookie Directive Module Information