Niniejsza strona wykorzystuje tzw.pliki cookies w celu dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych.Kliknij aby dowiedziec sie wiecej na temat naszej polityki prywatnosci.

Agroturystyka nad morzem dla najmłodszych z rodzinami

tel. 660 932 344

  • Pełnia sezonu 2024

    od 14 maja do 22 września
  • Wrześniowe i czerwcowe wakacje dla maluszków

    Mnóstwo pozytywnych wrażeń
  • Czas wiosennej wolności

    Zapraszamy na Wielkanoc, Majówkę i wiosenne weekendy

Majówka Egzaminówka

 

W Glapkach dzieci są zawsze mile widziane!

Wiele szkół podstawowych ma specjalne ferie w drugiej połowie maja. Koniecznie sprawdźcie czy Wasze dziecko nie ma wtedy przerwy szkolnej. Od wtorku 14 maja najstarsze klasy rozpoczynają egzaminy a wszystkie inne muszą być poza szkołą. Dlatego możecie wykorzystać ten świetny czas i wyruszyć na przygodę ze swoimi maluchami i dziećmi szkolnymi. To wyjątkowa okazja.

 

Glapki jako, że wyrastają już z podstawówki pierwszy raz planują otworzyć swoje podwoje na ten czas. Co roku same wykorzystywałyśmy go na niespodziewane wakacje. Bo tak naprawdę nikt z nas nie pamięta o przerwie w maju. Aż do dziś :)

Wiejskie Szaleństwo już 14 maja 

we wtorek aż do 19 maja soboty.

Dlatego w tym roku zapraszamy na Wiejskie Szaleństwo już 14 maja we wtorek aż do 19 maja soboty. To wspaniały pomysł, żeby na chwilę wyrwać się z codzienności – 5 dni, 4 noclegi, domowe jedzonko przygotowane na miejscu, kawa i książka dla dorosłych i mnóstwo zabawy dla dzieci czekają na Was już w maju. To cieplejsze dni, ogród i podwórko zapraszają do zabawy, a nadbałtycki jod wzmocni dzieci przed wakacyjnymi wyzwaniami. Nie ma lepszego czasu na zamki z piasku.

To też wyjątkowy czas kiedy poza szkolnymi wakacjami można połączyć wyjazdy starszaków i maluszków. Zapraszamy Was do wspólnej zabawy a nasz krasnal Madżi przygotował na wieczorne zajęcia wyjątkowe zadanie. Mali odkrywcy lubią dinozaury a Madzi znalazł kilka i teraz potrzebuje Waszej pomocy. Czy to możliwe ?

 

Czy dinozaury istnieją naprawdę ? Nie wyginęły?

Koniecznie odwiedźcie naszą zagrodę żeby się tego dowiedzieć.

 

Przygotowaliśmy dla Was: poranne karmienie zwierzątek, wieczorne warsztaty z krasnalem Madżim, który wprowadzi Was w kolejne tajniki opieki nad zwierzętami i dinozaurami :)

Wspólne ognisko, smaczne posiłki, pokój zabaw do szaleństw i wspólnego spędzania czasu, nowy zadaszony taras do zabaw w głębi ogrodu i wiele wspaniałych przygód w gronie innych odkrywców.

 

Kiedy : od wtorku 14 maja do soboty 19 maja

Atrakcje: poszukiwanie dinozaura, ognisko, codzienne karmienie zwierzątek, nowy duży domek w głębi podwórka i mnóstwo zadań do wykonania każdego dnia w wesołej dziecięcej gromadzie. Czekają na Was króliki, kury, świnki, koza, owieczki, kotki i piesek Borys oraz świnka Morska Krówka.

 

Cena: Cennik standardowy – choć to majówka zapraszamy Was w zwyczajnej, letniej cenie