Niniejsza strona wykorzystuje tzw.pliki cookies w celu dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych.Kliknij aby dowiedziec sie wiecej na temat naszej polityki prywatnosci.

Agroturystyka nad morzem dla najmłodszych z rodzinami

tel. 660 932 344

  • Pełnia sezonu 2024

    od 14 maja do 22 września
  • Wrześniowe i czerwcowe wakacje dla maluszków

    Mnóstwo pozytywnych wrażeń
  • Czas wiosennej wolności

    Zapraszamy na Wielkanoc, Majówkę i wiosenne weekendy

Nasze pokoje

Słoneczny

to nasz najmniejszy pokój, jest wyposażony w kanapę i łóżko małżeńskie może być  trójką a nawet czwórką dla rodziny z dwojgiem łóżeczkowych dzieci, wszystko zależy od tego ile macie lat. Ale jako jedyny może być dwójką dlatego szczególnie tu zapraszamy  mniejsze rodzinki :)

Magnoliowy

to mniejsza czwórka, lub większa trójka. Mniejsza o dwa metry :) bo okazało się, że nasz stuletni dom nie jest symetryczny. Za to to nasz najbardziej nasłoneczniony pokój, wesoły i jasny. Znajdziecie tu  kanapę zwaną Wersalką i duże łóżko dla dwojga 180 cm . Spokojnie zmieści się czteroosobowa rodzinka, łóżeczko jak na zdjęciu  :) może się na zamówienie znaleźć bezpłatnie w każdym z naszych pokoi

kremowy

jest lustrzanym odbiciem Ceglanego:), jednak znowu brak tu symetrii, jeśli w Waszym składzie jest trzeci maluszek w łóżeczku ten pokój będzie najlepszy, zwyczajnie mieszczą się dwa łóżeczka. 

ceglany

to czwórka, taka klasyczna :), wygodne łóżko dla dwojga i dwa duże pojedyncze łóżka z myślą o mniejszych Gościach. Kupiliśmy je jednak  w dorosłym rozmiarze - szerokie na 80 cm) na wypadek gdyby wszystkie dzieci spały w łóżku małżeńskim i jeden dorosły chciał się wyspać :)  oczywiście w każdym pokoju znajdziecie też  kącik zabaw. Tutaj wyjątkowy kącik zabaw dla najmłodszych schowanym w szafie :) 

MARYNARSKIE PODDASZE

nasza największa przestrzeń, 72 metry poddasza przewidziana nawet dla 6 osób. W tym pokoju znajdziecie 4 pojedyncze łóżka, które można złączyć w jedną całość i podwójną kanapę oraz łóżeczko. W łazience czeka na Was wanna :) Nie ma za to telewizora a dodatkowe schody przedłużą Wam życie o wiele minut :) ( ponoć jeden pokonany schodek to 1 sekunda zyskanego życia) 

MIESZKANKO NA PARTERZE

w roku 2024 Glapki zapraszają Was do zupełnie nowego rozwiązania. Ponieważ nasze dzieci rosną i rosną nasi bywalcy Glapki wychodząc naprzeciw potrzebą rodzin ze starszymi dziećmi przygotowały mieszkanko na parterze złożone z dwóch niezależnych pokoi. Jeśli Wasze dzieci są już dostatecznie duże żeby spać same lub tak duże, że  potrzebują własnej przestrzeni oddamy do Waszej dyspozycji dwa pokoje na parterze z dużą łazienką z wanną.  Jeśli zaś Wasze pociechy są zupełnie małe i chcecie spędzić wieczory w towarzystwie przyjaciół lub rodziny mieszkanie idealnie nada się dla dwóch par z małymi jedynakami lub rodziców z dzieckiem i dziadków. Serdecznie zapraszamy. 

Nasze pokoje są jasne i kolorowe, i atrakcyjne dla dzieci. Jeśli rano Twoje dziecko zrywa się o 6 a Ty chciałbyś jeszcze chwilkę podrzemać jednym oczkiem, nic trudnego :) W pokoju jest kącik do zabawy dostosowany do wieku dziecka, mata dla malucha, kredki i gry dla starszaka i zabaweczki dla średniaka, książki, klocki, układanki. Gniazdka są zabezpieczone specjalnymi wtyczkami a łóżko  dla rodziców usytuowane w ten sposób, że przy odrobinie prywatności masz na wszystko oko.  Glapki bardzo się starają, żeby było Wam tu wygodnie i domowo, choć nasz 100 letni dom daje dużo uroku to jednak stawia też swoje warunki, którym z pokorą się poddajemy. 

 Do części sypialnej wchodzimy wewnętrznymi schodami w domu. Cztery z  pięciu pokoi  są na 1 piętrze, wyżej już tylko Marynarskie Poddasze :) Pokoje mają swoją łazienkę i zabawki. Na korytarzu zorganizowaliśmy  niewielką, wspólną przestrzeń wypoczynkową gdzie można spotkać sąsiadów i skorzystać z lodówki, mikrofalówki, czajnika i przewijaka. Można tam też znaleźć coś fajnego  do poczytania.

Nasze pokoje są wygodne  w domowy sposób  i dostosowane do potrzeb  dzieci  starszych i młodszych. Pluszaki, maty dla niemowląt, nocniki wszelkiej nacji i zabawki królują w naszym domu niepodzielnie. Mamy też sporo gier za to nie mamy telewizji. W pokojach działa wi - fi kiedy bardzo potrzebujecie bajek a niektóre z nich mają jeszcze ekrany i pen drive z bajkami.  Wiemy jak łatwo dzieciom i nam samy utonąć w telewizyjnym obrazie, dlatego proponujemy Wam odpoczynek od mediów. Rozumiemy jednak, że czasem internet może być potrzebny do pracy a deszczowe dni dostarcza dodatkowej rozrywki dlatego poza naszą  pendrajwową filmoteką możecie w pokojach korzystać z naszego wi-fi w swoich urządzeniach mobilnych. 

Każdy pokój jest inny, największy to Marynarski - całe poddasze, pomieści nawet 6 osób. Najmniejszy, Słoneczny - 22 metry kwadratowe jest przewidziany dla maksymalnie 3 osób, wszystkie mają skosy i urocze stare belki. Od tego roku w naszym domu znajdziecie też dwu pokojowe mieszkanie. Duże i wygodne. Zobaczcie sami.

Zapytaj o wolny termin

Glapki to mejsce na wymarzone wakacje dla dzieci w agroturystyce. Serdecznie zapraszamy.

Imię i nazwisko *
Twój e-mail *
Tekst widomości

Wysłanie wiadomości oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu pozyskania oferty na usługi noclegowe i gastronomiczne z Glapki.pl.