Niniejsza strona wykorzystuje tzw.pliki cookies w celu dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych.Kliknij aby dowiedziec sie wiecej na temat naszej polityki prywatnosci.

Agroturystyka nad morzem dla najmłodszych z rodzinami

tel. 660 932 344

 • Pełnia sezonu 2024

  od 14 maja do 22 września
 • Wrześniowe i czerwcowe wakacje dla maluszków

  Mnóstwo pozytywnych wrażeń
 • Czas wiosennej wolności

  Zapraszamy na Wielkanoc, Majówkę i wiosenne weekendy

Atrakcje

 

Atrakcji U nas nie zabraknie. Wiemy jak ważna jest zabawa i traktujemy ją poważnie. Zaplanowaliśmy dla Was kreatywną przestrzeń i ciekawy, rodzinny program zajęć.

PLAC ZABAW: to nasze oczko w głowie, duży komfortowy domek, statek piracki z opon, wielka trampolina i dmuchany bobo basenik, prawdziwa pompa z wodą przy 100 metrowej piaskownicy


Możecie też spędzać  czas w powiększonym, bo 40 metrowym domku krasnala Madżiego. Tu dzieci znajdą zabawy a Wy odpoczynek. Możecie tam leniuchować na kanapie lub bawić się do woli. Domek to miejsce dla Waszych pomysłów tu zawsze są wielkie klocki, kartony, materiały i inne niespodzianki, które pozwolą się rozwinąć wyobraźni. A kiedy ma się 3 lata można tam po prostu zrobić małą grandę :)

WARSZTATY DLA DZIECI

codziennie od 18:00 do 19:00, kiedy rodzice są już zmęczeni ciężkim dniem, organizujemy dla wszystkich dzieci zabawy i warsztaty. Przez tą godzinę możecie również w nich uczestniczyć lub ze spokojem oddać nam wszystkie dzieci od lat 3 do 18 pod opiekę. Dzieci będą miały okazję zabawić się w szalonego kucharza w Kuchcikowie, wziąć udział w grze terenowej, poszaleć w zabawie w szukano lub wziąć udział w majsterkowych  wyczynach z krasnalem Madżim.

Do zabawy zapraszamy też młodsze dzieci pod czujnym okiem rodziców. We wrześniu i czerwcu proponujemy cykle zabaw dla Maluchów do 6 roku życia, w roku 2024 w terminie od 21 do 28 lipca młodszej  Młodzieży ;) 8 do 15 lat,  a w pozostałych terminach lipca i sierpnia dla wszystkich dzieci. Zajrzyjcie do okienka DLA MALUCHA  żeby poznać szczegóły programu.

ZWIERZĘTA

Cały dzień dzieci mogą głaskać króliki i podsuwać kozie trawę, karmić owce,  podawać małymi rączkami mlecze kaczkom wprost do dzioba, głaskać kotki a nawet rozmawiać ze świnkami i oczywiście bawić się z naszym pupilkiem, psem Borysem. 

Rano i przed podwieczorkiem uczestniczą w gospodarskim obchodzie. Rano przed lub po śniadanku oraz obowiązkowo wieczorem karmimy zwierzaki. : Psa, kotki Kiźka, Milkę i Lajlę , króliczki,  kózkę  Jagodę i dwie siostrzane świnki Kropkę i Łatkę oraz owieczkę  Jowisię i Gosię Trzy lata temu dołączyły też do nas świnkowe maluszki i teraz wszystkie są bardzo duże nawet  Wisienka i Kruszynka. No po prostu muszą dużo jeść.  Sypiemy ziarno i wlewamy wodę, głaszczemy i wyprowadzamy na pastwisko. Po takim obchodzie śniadanko zawsze pysznie smakuje. Jest to czas kiedy dzieci w wieku od lat 3 do 18 możecie  zostawić pod naszą opieką a sami jeszcze dospać lub odpocząć po  trudach dnia.

Gry i zabaway

w naszym domu dzieci nie mają czasu na multimedia dlatego nie mamy telewizji tylko ekrany w pokojach na pierwszym piętrze a w nich pen drivy z bajkami i filmami dla bardzo zmęczonych wieczorem miłośników bajeczek. 

Jest też wi – fi ale rzadko się przydaje. Przydają się za to gry. Mamy  zestaw gier na każdą pogodę, w które chętnie grają i dzieci i rodzice. Znajdziecie tu: gry planszowe, paletki, talerze,  piłki do gry, siatkę do siatkówki  i wiele innych. A dla zmęczonych aktywnością fizyczną mamy mnóstwo książek, układanki a nawet zwykłe karciochy do gry w Wojnę i Makao. Widok rodziców grających w paletkę  lub  dzieci skupionych wokół czytającego porywającą książkę, nie należy  tu do rzadkości. W Glapkach nie ma miejsca na nudę.

Salon i pokój z zabawkami

Zaraz z przydomowej plaży wejdziecie do salonu, to serce naszego domu. W nim cztery razy dziennie spotykamy się przy dużych wspólnych stołach na posiłki. 

Kiedy rodzice jeszcze jedzą dzieci mogą się bawić w pokoju z zabawkami, na widoku spokojnie dopijających kawkę Rodziców. 

Tu znajdziecie klasyczne wersje zabaw, kosze z lalkami i klockami, samochodziki, misie, gry i puzzle do wyboru do koloru. 

Zależnie od pogody możecie bawić się w domu, na dworze czy na zadaszonym tarasie. Wybór jest łatwy bo zabawa wszędzie jest przednia. 

Plaża

bez dwóch zdań to nasza największa i najukochańsza atrakcja.

Tylko 3000 metrów stąd znajdziecie  plażę, do wyboru do koloru piaszczystą i kamienistą, raj dla małych budowniczych. Kawałek dalej 5000 metrów, szeroką jak z filmu plażę w Rusinowie, dalej Kopań gdzie z jednej strony widać  jezioro a z drugiej morze i oczywiście plaże w kurortach Jarosławcu i Darłówku tylko 10 kilometrów od Barzowic.

Jak już będziecie w Wielkim Świecie możecie odwiedzić 

ATRAKCJE KOMERCYJNE W OKOLICYl

 • Park Wodny Jana w Darłówku- morska woda,
 • Wodny Tramwaj z Darłowa do Darłówka
 • Wycieczki statkiem po morzu
 •  Plaża nad jeziorem Wicko
 • Mini zoo w Wiciu
 • Park Wodny w Jarosławcu
 • Muzeum Bursztynu w Jarosławcu
 • Skansen w Swałowie ( w czwartki zajęcia dla dzieci)

 •  Muzeum Rybackie w Jarosławcu
 • Zamek Książąt Pomorskich w Darłowie
 • Dolina Charloty i zoo
 • Wystawa prac Witkacego w Słupsku
 • Bunkry w Ustce
 • Park linowy w Wiciu
 • Zwiedzanie bunkrów w Darłówku
 • Leonardia w Krupach- gry logiczne  i ….wiele innych jak to w nadmorskim kurorcie

Zapytaj o wolny termin

Glapki to mejsce na wymarzone wakacje dla dzieci w agroturystyce. Serdecznie zapraszamy.

Imię i nazwisko *
Twój e-mail *
Tekst widomości

Wysłanie wiadomości oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu pozyskania oferty na usługi noclegowe i gastronomiczne z Glapki.pl.