Niniejsza strona wykorzystuje tzw.pliki cookies w celu dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych.Kliknij aby dowiedziec sie wiecej na temat naszej polityki prywatnosci.

Agroturystyka nad morzem dla najmłodszych z rodzinami

tel. 660 932 344

  • Pełnia sezonu 2024

    od 14 maja do 22 września
  • Wrześniowe i czerwcowe wakacje dla maluszków

    Mnóstwo pozytywnych wrażeń
  • Czas wiosennej wolności

    Zapraszamy na Wielkanoc, Majówkę i wiosenne weekendy


Agroturystyka Glapki

e-mail: glapki.pl@gmail.com

tel. 660932344

Iwona Tabaczyńska

Barzowice 37

Darłowo 76-150

Serdecznie zapraszamy na wakacje z dzieckiem w agroturystyce.

O nas

Agroturystyka nad morzem dla najmłodszych z rodzinami.

Tu nic nie musicie, za to wiele możecie. Bez względu na to czy wybierzecie leniuchowanie na hamaku, zabawę na kreatywnym placu zabaw, kontakt ze zwierzętami, plażowanie, zwiedzanie okolicy czy szumne atrakcje kurortu wszystko jest w zasięgu ręki. U nas nie ma miejsca na nudę. zawsze jest tu wiele zajęć, dla tych najmłodszych Gości i dla Starszaków. Nasz dom jest położony w idealnym do wypoczynku miejscu. Jest tu spokojnie i cicho, wkoło wiejskie gospodarstwa i polne drogi a na piękną, bałtycką plażę dojedziecie samochodem w 3 minutki. Kiedy po południu wrócicie zmęczeni... czeka na Was smaczny posiłek, dobra książka i wygodny leżak a dla dzieci wieczorne zajęcia, animacje i warsztaty. 

       Teraz, w 2024 roku Glapki zaczynają swój dziesiąty sezon z radością i zaangażowaniem. Zbudowaliśmy to miejsce dla rodzin z dziećmi i dla naszych dwóch córek Łucji i Ninki żeby spełnić marzenie o wakacjach prawie doskonałych :) W Glapkach znajdziecie wakacje dla wszystkich dzieci od 0 do 16 lat :) 

Przez 7 lata tworzyliśmy program dla Maluchów i mamy nadzieję, że jest już całkiem dobry dlatego rodziny z Maluszkami, które mogą wybrać ten termin zapraszamy szczególnie w czerwcu i wrześniu, wtedy rządzą dzieci od 0 do 6 lat (szczegóły w okienku DLA MALUCHA ).  

Lato jest super!

wiejskie wakacje

Wszystkie dzieci duże i małe zapraszamy w pełni lata od 23 czerwca do 31 sierpnia, fontanna zabaw i pełnia sezonu. W tym w drugiej połowie lipca, a szczególnie od 23 do 28 lipca 2024 roku zapraszamy Was na Wakacje dla Starszaka. W naszym domu rządzą wtedy dzieci, które umieją już pisać. Najmłodsze ma 8 a najstarsze 16 lat. Proponujemy też zupełnie inny program zajęć :)  dostosowany do potrzeb nastolatków. 

Proponujemy prostotę, uśmiech i beztroskę. Prawdziwe wiejskie wakacje, w zwyczajnym wiejskim domu. 

Kalosze się tu przydadzą bo kiedy pada mamy sporo błotka a dzieci biegają po łące nie trawniku i płot jest strasznie krzywy :) tak jak widzicie na zdjęciach.  

Przyda się też wyobraźnia i wiara w baśń bo w Glapkach spotkacie prawdziwego krasnoludka :) - poczytajcie o nim w zakładce historia Madżiego. 

Madżi jest eco krasnoludkiem i pokazuje dzieciom jak żyć w przyjaźni z naturą i dać przedmiotom drugie życie. My też to lubimy. 

Noclegi

Doba hotelowa i godziny warsztatów

Wymeldowanie 10.00

Zameldowanie 15.00

Poranne karmienie zwierząt i wyprowadzanie na pastwisko 9.30 lub 8.00  (30 minut)

Zwierzakowe Warsztaty z krasnoludkiem 

18.00 do 19.00

 

Udogodnienia dla dzieci

łóżeczko, pościel ,

wanienka, przewijak,  klapa dla maluchów, nocnik,

krzesełka do karmienia, leżaczek
i maty dla niemowlaków

 zabawki w każdym pokoju, zabezpieczone kontakty 

zapraszamy do wynajęcia pokoi z łazienkami

2 - trójek 

2 - czwórek 

1 - szóstki

1 - " Domku Sąsiadki"

1 - mieszkania na parterze z dwoma niezależnymi pokojami 


Zapytaj o wolny termin

Glapki to mejsce na wymarzone wakacje dla dzieci w agroturystyce. Serdecznie zapraszamy.

Imię i nazwisko *
Twój e-mail *
Tekst widomości

Wysłanie wiadomości oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu pozyskania oferty na usługi noclegowe i gastronomiczne z Glapki.pl.